Polska, 1 złoty, 28.02.1919
Polska, 1 złoty, 28.02.1919
Cena wylicytowana: 440 zł
97859
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 28.02.1919, seria 23 I, numeracja 059176 |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
delikatne uszkodzenie papieru, ale pięknie zachowane |
Lucow 563 (R3), Miłczak 47b |
Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 340 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 342
1) 440 zł
2) 430 zł
3) 380 zł
4) 370 zł
5) 360 zł
6) 340 zł
min |