Zakończenie: 02-07-2015 20:30 ÷ 22:40
Polska, szóstak, 1661 T-T
116382
odmiana z herbem Ślepowron na rewersie, obwódki na awersi... | III+ |
46 zł szac. 75 zł 479 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 10 groszy, 1835 MW
116296
| III- |
60 zł szac. 100 zł 1623 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, lot dienieżek, 1855 i 1862
116416
| III |
75 zł szac. 125 zł 523 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1937
87830
Józef Piłsudski | II+ |
75 zł szac. 125 zł 226 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1539
116386
końcówka napisu PRVSS | III+ |
48 zł szac. 80 zł 298 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Rosja, pamiątkowa odznaka, 1877-1878
116403
na stronie głównej punca srebra 84 i inicjały wytwórcy, z... | III |
360 zł szac. 600 zł 524 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Węgry, denar, bez daty
109240
Aew: Głowa Saracena w lewo, MONETA LODOVICI, Rw: Podwójny... | III |
38 zł szac. 60 zł 253 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, wit (pół-szeląg), początek XVI w.
109331
Aw: Grot strzały, MONET NOVA SVNE, Rw: Krótki krzyż, DEVS... | III/III- |
65 zł szac. 80 zł 243 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze, 1/6 talara, 1760 OHK
112537
Aw: Popiersie w prawo, ADOLPHUS FRID D G REX SVEC, Rw: Na... | III |
50 zł szac. 80 zł 1592 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze, brakteat, XIV w.
114273
Dwa półksiężyce odwrócone od siebie, promieniste linie po... | III |
75 zł szac. 100 zł 358 wyświetleń |
2 | zakończona |