Zakończenie: 02-07-2015 20:30 ÷ 22:40
Śląsk, zestaw 2 x 3 krajcary, 1668 i 1700
116297
3 krajcary 1668 Austria 3 krajcary 1700 Śląsk/Brzeg | III+ |
75 zł szac. 50 zł 603 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, 1/3 talara, 1777 B
114706
| III |
75 zł szac. 125 zł 362 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niderlandy hiszpańskie, patagon, bez daty (1616)
116418
| III+ |
210 zł szac. 300 zł 438 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1912 ЭБ
116290
| II- |
320 zł szac. 400 zł 431 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, medal Uniwersytet w Wiedniu, 1865
116401
autorstwa C. RADNITZKY, wybity z okazji 500-lecia Uniwers... | I |
400 zł szac. 600 zł 506 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa F. Hoecknera z 1840 r. poświęcony sławnemu lekarzowi Augustowi Ferdynandowi Wolffowi
116237
Aw: Popiersie z długimi włosami w lewo i napis wokoło AUG... | III |
195 zł szac. 250 zł 320 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Dwuczęściowa odznaka pamiątkowa Związku Towarzystw Powstańców i Wojaków "Powstaniec Broni", 1927
116302
| III+ |
310 zł szac. 400 zł 991 wyświetleń |
3 | zakończona | |
RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich, "Tobruk"
116402
na stronie odwrotnej punca srebra 800 i numer 1814, srebr... | I- |
320 zł szac. 500 zł 822 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, sygnet z orzełkiem legionowym
116291
austriacka próba srebra "935" | III |
280 zł szac. 250 zł 2094 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, pamiątkowa odznaka, 1877-1878
116403
na stronie głównej punca srebra 84 i inicjały wytwórcy, z... | III |
360 zł szac. 600 zł 524 wyświetleń |
1 | zakończona |