Polska, 200 złotych, 1981

Polska, 200 złotych, 1981

Polska, 200 złotych, 1981

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 22:07:30
87694
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1981, Warszawa, Bolesław II Śmiały
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone tło, patyna
Literatura: Parchimowicz 312

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 167

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  50 zł
6)  50 zł