Polska, 100 złotych, 1977
Polska, 100 złotych, 1977
Cena wylicytowana: 36 zł
87675
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Zamek Królewski na Wawelu |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
lekko przetarte, patyna |
Parchimowicz 279 |
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 442
1) 36 zł
2) 34 zł
3) 30 zł
min |