Polska, talar, 1649

Polska, talar, 1649

Polska, talar, 1649

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:35:00
116378
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, talar, 1649, Gdańsk, Aw: Popiersie z dużą głową króla w prawo i napis wokoło, Rw: Herb Gdańska w owalnej tarczy z dużymi literami G - R i napis wokoło... GEDANENSIS
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.81 g, ciemna patyna
Literatura: CNG 300.I.a, Dav. 4358, Tyszk. 7 Mk

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1713

1)  3 500 zł
2)  3 400 zł
3)  2 900 zł
4)  2 700 zł
5)  2 600 zł
6)  1 900 zł
7)  1 750 zł
8)  1 700 zł
9)  1 650 zł
10)  1 500 zł