Polska, trojak, 1601
Polska, trojak, 1601
Cena wylicytowana: 120 zł
116348
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1601, Lublin |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger L.01.1.c |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 153
1) 120 zł
2) 115 zł
3) 105 zł
4) 85 zł
5) 75 zł
min |