Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:22:05
116348
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1601, Lublin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger L.01.1.c

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 150

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  85 zł
5)  75 zł