Polska, trojak, 1596
Polska, trojak, 1596
Cena wylicytowana: 140 zł
116346
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1596, Wschowa, odmiana z napisem SIG III i końcówką POLONIA |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
źle wycięty krążek |
Iger W.96.1.b |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 183
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 120 zł
4) 110 zł
5) 100 zł
6) 90 zł
min |