Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:21:15
116346
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1596, Wschowa, odmiana z napisem SIG III i końcówką POLONIA
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: źle wycięty krążek
Literatura: Iger W.96.1.b

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  90 zł