Polska, ort, 1624
Polska, ort, 1624
Cena wylicytowana: 95 zł
87801
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1624, Gdańsk, data przebita z 1623 roku |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
uszkodzenie na rewersie "na godzinie 6" |
Shatalin G24-3 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 156
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 90 zł
min |