Polska, szeląg, 1581

Polska, szeląg, 1581

Polska, szeląg, 1581

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:12:30
116395
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, szeląg, 1581, Wilno
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas 2SB7-1

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 195

1)  60 zł