Polska, grosz, 1527

Polska, grosz, 1527

Polska, grosz, 1527

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:02:30
116313
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1527, Kraków, korona renesansowa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity ruszonym stemplem, patyna, dość ładnie zachowany
Literatura: PN.13-Dut.5

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 491

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  95 zł