Polska, półgrosz koronny

Polska, półgrosz koronny

Polska, półgrosz koronny

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:01:15
116309
Opis: Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, półgrosz koronny, Kraków, Aw: Orzeł, MONETA I ALBERTI, Rw: Korona, pod nią rozetka, REGIS POLONIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 387

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 159

1)  22 zł
2)  20 zł