Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 02-07-2015 20:55:00
116510
Opis: | Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Krzyż grecki z rozszerzonymi ramionami, w jednym kącie skośna kreska |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 16 mm, 0.24 g, rzadki, patyna |
Literatura: | BRP Przyłęk 2 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 558