Polska, brakteat, XIII / XIV w.
Zakończenie: 02-07-2015 20:54:35
116512
Opis: | Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat, XIII / XIV w., Gwiazda sześcioramienna nad półksiężycem |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 14 mm, 0.19 g, ładnie zachowany |
Literatura: | Lubomia 64, Przyłęk 50 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 488