Polska, brakteat, XIII / XIV w.

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 20:54:35
116512
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat, XIII / XIV w., Gwiazda sześcioramienna nad półksiężycem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14 mm, 0.19 g, ładnie zachowany
Literatura: Lubomia 64, Przyłęk 50

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 488

1)  180 zł