Niemcy, dwa fragmenty denarów niemieckich typu bawarskiego z końca X w.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 20:45:00
116266
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk II Kłótnik 955-976 / 985-995 - I panowanie 955-976, dwa fragmenty denarów niemieckich typu bawarskiego z końca X w.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.62 oraz 0.33 g, gięte, większa część
Literatura: Hahn 16

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 247

1)  46 zł