Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 275-276
Zakończenie: 02-07-2015 20:36:40
116444
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Tacyt 275-276, antoninian, 275-276, Ticinum, Aw: Popiesie w prawo, CL TACITVS AVG, Rw: Cesarz uściskujący dłoń stojącej naprzeciwko Concordii, CONCORIAT MILIT, w odcinku S |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 3.81 g, zielona patyna, bardzo ciekawa odmiana z nietypowymi legendami po obu stronach |
Literatura: | RIC - nie notuje ani takiego awersu ani rewersu |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 191