Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 275-276

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 20:36:40
116444
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tacyt 275-276, antoninian, 275-276, Ticinum, Aw: Popiesie w prawo, CL TACITVS AVG, Rw: Cesarz uściskujący dłoń stojącej naprzeciwko Concordii, CONCORIAT MILIT, w odcinku S
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.81 g, zielona patyna, bardzo ciekawa odmiana z nietypowymi legendami po obu stronach
Literatura: RIC - nie notuje ani takiego awersu ani rewersu

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 186

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł