Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 272-274

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 20:34:10
116422
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270-275, antoninian, 272-274, Siscia, Aw: Popiesie w prawo, IMP C AVRELIANVS AVG, Rw: Cesarz uściskujący dłoń stojącej naprzeciwko Concordii, CONCORDIA MILITVM, w odcinku *Q
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.75 g, jasna patyna
Literatura: RIC 216

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 434

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł