Polska, szeląg, 1578

Polska, szeląg, 1578

Polska, szeląg, 1578

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:11:40
114662
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, szeląg, 1578, Gdańsk
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: drobna wada mennicza krążka, delikatna patyna, ładny
Literatura: CNG 127a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 368

1)  125 zł
2)  120 zł