Pomorze Zachodnie, wit (pół-szeląg), XIV-XV w.
Zakończenie: 02-07-2015 20:50:50
109327
Opis: | Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, wit (pół-szeląg), XIV-XV w., Aw: Grot strzały, MONETA NOVA SV, Rw: Krótki krzyż, DEVS I NOMINE TV |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna, egz. Busso Peus 370:6242 |
Literatura: | Dbg-P. 298 var, Kop. 8521 var (R5) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 216