Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1535
Cena wylicytowana: 360 zł
114538
Opis: |
Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1535, Królewiec, odmiana z napisem PRVSS |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, ładny |
Iger Pr.35.1.b, Bahrf. 1150 |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 307
1) 360 zł
2) 350 zł
3) 310 zł
4) 290 zł
5) 210 zł
min |