Niemcy, denar, X-XI w.
Niemcy, denar, X-XI w.
Cena wylicytowana: 120 zł
86830
Opis: |
Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar, X-XI w., Kolonia, Aw: Krzyż z kulkami w kątach, Rw: Napis poziomy S COLONIA A |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.88 g, gięty, minimalnie pęknięty, grynszpan |
Dbg 331, Kluge 21 |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 733
1) 120 zł
2) 115 zł
3) 110 zł
4) 85 zł
5) 65 zł
6) 55 zł
7) 44 zł
8) 30 zł
min |