Rosja, rubel pamiątkowy, 1912

Rosja, rubel pamiątkowy, 1912

Rosja, rubel pamiątkowy, 1912

Cena wylicytowana: 4 500 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2015 21:57:05
114294
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel pamiątkowy, 1912, Petersburg, wybite na 100. rocznicę Wojny Ojczyźnianej (zwycięstwa pod Borodino)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: drobne uderzenie na obrzeżu, patyna
Literatura: Bitkin 334, Kazakov 429

Cena końcowa: 4 500 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 1555

1)  4 500 zł
2)  4 400 zł
3)  4 000 zł
4)  3 900 zł
5)  3 400 zł
6)  3 200 zł
7)  2 800 zł
8)  2 000 zł
9)  1 950 zł
10)  1 900 zł
11)  1 850 zł