Polska, 1 grosz, 1938
Polska, 1 grosz, 1938
Cena wylicytowana: 55 zł
87335
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1938, Warszawa |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, piękne |
Parchimowicz 101m |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 126
1) 55 zł
2) 50 zł
3) 36 zł
| min |