Polska, 1 złoty, 1925 z kropką po dacie
Zakończenie: 07-05-2015 21:45:25
87319
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1925 z kropką po dacie, Londyn, popiersie kobiety z kłosami |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, bardzo ładne |
| Literatura: | Parchimowicz 107b |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185