Polska, 10 złotych, 1938
Polska, 10 złotych, 1938
Cena wylicytowana: 260 zł
87292
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
na awersie miejscowa patyna, rzadki rocznik, bardzo ładnie zachowane |
Parchimowicz 124e |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 191
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 230 zł
4) 210 zł
5) 170 zł
6) 155 zł
min |