Polska, 10 złotych, 1934
Polska, 10 złotych, 1934
Cena wylicytowana: 160 zł
87296
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, rzadszy rocznik |
Parchimowicz 124a |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 98
1) 160 zł
2) 155 zł
3) 145 zł
4) 130 zł
5) 120 zł
min |