Polska, 10 złotych, 1933
Polska, 10 złotych, 1933
Cena wylicytowana: 300 zł
87299
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, ładnie zachowane |
Parchimowicz 122 |
Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 228
1) 300 zł
2) 290 zł
3) 280 zł
4) 270 zł
5) 240 zł
6) 230 zł
7) 200 zł
8) 190 zł
9) 185 zł
min |