Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2015 21:35:00
87299
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 228

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  270 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  200 zł
8)  190 zł
9)  185 zł