Polska, szeląg, 1657

Polska, szeląg, 1657

Polska, szeląg, 1657

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2015 21:27:55
114536
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, szeląg, 1657, Gdańsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: CNG 271.I

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 239

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  48 zł