Polska, dwugrosz, 1651
Polska, dwugrosz, 1651
Cena wylicytowana: 145 zł
114534
Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, dwugrosz, 1651, Bydgoszcz, litery C-G po bokach Orła |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
niedobity, patyna |
Tyszk. 1 mk |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 134
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 110 zł
4) 100 zł
min |