Polska, denar, 1622
Polska, denar, 1622
Cena wylicytowana: 280 zł
114529
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, denar, 1622, Kraków, wariant z skróconą datą 2-2 po bokach monogramu |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, dość ładny |
Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 381
1) 280 zł
2) 270 zł
3) 190 zł
min |