Polska, dwudenar litewski, 1621

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2015 21:23:20
114528
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, dwudenar litewski, 1621, Wilno
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko niecentryczny, patyna, ładnie zachowany
Literatura: Ivanauskas 1SV26-23

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 2318

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  95 zł
4)  65 zł
5)  36 zł
6)  32 zł