Polska, półtorak, 1619
Polska, półtorak, 1619
Cena wylicytowana: 540 zł
114512
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, półtorak, 1619, Wilno, odmiana z herbem Wadwicz (słabo widocznym) pod tarczą herbową |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
niedobity, ale rzadka moneta z blaskiem menniczym |
Ivanauskas 4SV18-2, Górecki W.19.1.a, Tyszk. 15 mk |
Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 193
1) 540 zł
2) 520 zł
3) 500 zł
4) 400 zł
5) 330 zł
min |