Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 120 zł
114504
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Wschowa, litery HR - K przedzielone herbem Lewart |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger W.98.2.d |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 176
1) 120 zł
| min |