Polska, brakteat protekcyjny
Zakończenie: 07-05-2015 20:56:40
Polska, brakteat protekcyjny
106511
Opis: | Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, brakteat protekcyjny, Książę klęczący przed św. Wojciechem trzymającym pastorał |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 0.44 g, wyszczerbiony, ale ładnie zachowany |
Literatura: | Str. tabl. XIII, Such. XI/XII w. XV/2 , Kop. 47, Gum-H. 81, Gum-P. 58 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 273