Śląsk, halerz miejski, XV w.
Śląsk, halerz miejski, XV w.
Cena wylicytowana: 300 zł
114463
Opis: |
Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie, halerz miejski, XV w., Kożuchów, Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża między dwoma trójlistkami |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro |
Fbg 268, Kop. 8645 |
Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185
1) 300 zł
2) 290 zł
3) 115 zł
4) 105 zł
5) 85 zł
6) 70 zł
min |