Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 07-05-2015 20:45:25
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
86821
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.25 g, gięty |
| Literatura: | Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 179