Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 30 zł
86802
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.00 g, gięty |
Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 206
1) 30 zł
| min |