Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 140 zł
86815
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.20 g, gięty |
Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 216
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 115 zł
4) 75 zł
min |