Niemcy, denar typu OAP, X w.
Niemcy, denar typu OAP, X w.
Cena wylicytowana: 125 zł
86869
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X w., Goslar, Aw: Krzyż, w kątach ODDO, wokoło DI GRA REX, Rw: Kapliczka, po bokach łuki, wokoło ATEAHLHT |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.40 g, gięty |
Dbg 1167 var, Kluge 44 var |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 209
1) 125 zł
2) 120 zł
3) 70 zł
4) 60 zł
min |