Niemcy, denar typu OAP, X w.
Zakończenie: 07-05-2015 20:41:40
Niemcy, denar typu OAP, X w.
86866
Opis: | Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X w., Goslar, Aw: Krzyż, w kątach ODDO, wokoło DI GRA REX, Rw: Kapliczka, po bokach rozetki, wokoło ATEAHLHT |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.46 g, gięty |
Literatura: | Dbg 1167 var, Kluge 44 var |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 188