Niemcy, denar typu OAP, X w.
Niemcy, denar typu OAP, X w.
Cena wylicytowana: 160 zł
86863
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X w., Goslar, Aw: Krzyż, w kątach ODDO, wokoło DI GRA REX, Rw: Kapliczka, wokoło ATEAHLHT |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.42 g, gięty, grynszpan |
Dbg 1167, Kluge 44 |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 297
1) 160 zł
2) 155 zł
3) 105 zł
4) 95 zł
5) 85 zł
6) 30 zł
| min |