Niemcy, denar typu OAP, X w.
Niemcy, denar typu OAP, X w.
Cena wylicytowana: 145 zł
86860
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X w., Goslar, Aw: Krzyż, w kątach ODDO, wokoło DI GRA REX, Rw: Kapliczka, wokoło ATEAHLHT |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.77 g, gięty |
Dbg 1167, Kluge 44 |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 264
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 135 zł
4) 125 zł
5) 115 zł
6) 100 zł
7) 48 zł
min |