Niemcy, denar, X-XI w.
Niemcy, denar, X-XI w.
Cena wylicytowana: 40 zł
86833
| Opis: |
Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar, X-XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, Rw: Krzyż z kulkami w kątach |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.85 g, gięty |
Dbg 779, Kluge 31 |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 204
1) 40 zł
2) 38 zł
3) 30 zł
| min |