Czechy, denar książęcy, ok. 1061-1086
Cena wylicytowana: 105 zł
114541
Opis: |
Czechy - Wratysław II 1054-1061-1092, denar książęcy, ok. 1061-1086, Aw: Głowa księcia w prawo ponad tronem, WRATIZLVS, Rw: Ręka z włócznią w lewo, S-WENCEZLV |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.73 gpatyna |
Cach 361, Šmerda 162 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 277
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 90 zł
4) 48 zł
min |