Polska, trojak, 1790 EB
Polska, trojak, 1790 EB
Cena wylicytowana: 46 zł
113050
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, trojak, 1790 EB, Warszawa |
Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
uszkodzenie na obrzeżu nad głową króla |
Iger WA.90.1.a, Plage-miedź 280 |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 198
1) 46 zł
2) 44 zł
min |