Zakończenie: 22-01-2015 20:30 ÷ 22:26
Austria, talar, 1765
86020
| III/III+ |
380 zł szac. 300 zł 1036 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 1.000 marek polskich, 17.05.1919
111813
seria M, numeracja 619166, znak wodny “plaster miodu” | I- |
370 zł szac. 600 zł 149 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1758
86017
sygnowany na rękawie: LOOS (Daniel Friedrich Loos) | III |
370 zł szac. 400 zł 1003 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 10 banknotów o nominale 500.000 złotych, 20.04.1990
86057
| IV/V |
360 zł szac. 400 zł 190 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, II-I w. pne
110628
Aw: Głowa Apollina w prawo, Rw: Kołczan z łukiem oraz włó... | III+ |
360 zł szac. 500 zł 235 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1590
111785
odmiana z herbem Chalecki (Dymitra Chaleckiego -podskarbi... | III/III+ |
360 zł szac. 150 zł 184 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1759
86015
| III |
360 zł szac. 250 zł 224 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1975
111305
Helena Modrzejewska /głowa/ | I |
350 zł szac. 350 zł 164 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1778
86014
na ramieniu inicjały H.ST. | II- |
350 zł szac. 250 zł 1096 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Hiszpania, 8 reali, niewidoczna data
110674
| IV |
340 zł szac. 150 zł 622 wyświetleń |
3 | zakończona |