Grecja i posthellenistyczne, drachma, II-I w. pne
Zakończenie: 22-01-2015 21:10:00
110628
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tauryda - Pantikapea, drachma, II-I w. pne, Aw: Głowa Apollina w prawo, Rw: Kołczan z łukiem oraz włócznia, ΠΑΝΤΙΚΑ ΠΑΙΤΩΝ |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 3.77 g, zielona patyna |
Literatura: | SNG BM Black Sea 929, SNG Stancomb 584, Anokhin 189 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 235