Zakończenie: 08-01-2015 20:30 ÷ 22:33
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, trojak anomalny, 1601/F
111507
| III+ |
400 zł szac. 150 zł 586 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1832 KG
111574
| III- |
165 zł szac. 100 zł 349 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ
111490
| III- |
490 zł szac. 300 zł 1119 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Śląsk, grosz, 1518
85899
| III- |
350 zł szac. 300 zł 422 wyświetleń |
7 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa 10 Pułku Piechoty Łowicz
85855
jednoczęściowa, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAW... | II |
740 zł szac. 400 zł 2448 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, plakieta z Wystawy w Odessie, 1910
85858
na stronie odwrotnej rosyjska państwowa próba srebra i pu... | II |
290 zł szac. 150 zł 412 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919
97336
seria AC, numeracja 370620, znak wodny “plaster miodu” | IV |
70 zł szac. 30 zł 489 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 5.000 marek polskich, 7.02.1920
97349
seria II-AA, numeracja 164096 | III-/IV+ |
32 zł szac. 10 zł 356 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 20.06.1931
97354
seria BT, numeracja 2281862 | II+ |
180 zł szac. 80 zł 268 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
97357
seria BD, numeracja 1837658 | I |
85 zł szac. 30 zł 272 wyświetleń |
6 | zakończona |