Polska, trojak anomalny, 1601/F
Cena wylicytowana: 400 zł
111507
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak anomalny, 1601/F |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
Iger A.01.1.l (podobny, ale brak literki F), W.01.1.b (SIG III zamiast 3) |
Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 549
1) 400 zł
2) 390 zł
3) 270 zł
4) 240 zł
5) 230 zł
6) 180 zł
7) 150 zł
min |