Polska, trojak anomalny, 1601/F

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 08-01-2015 22:04:00
111507
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak anomalny, 1601/F
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger A.01.1.l (podobny, ale brak literki F), W.01.1.b (SIG III zamiast 3)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 549

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  270 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  180 zł
7)  150 zł