Polska, talar, 1763 FWôF

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie, monety polskie od średniowiecza do PRL-u
Polska, talar, 1763 FWôF

Polska, talar, 1763 FWôF

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2014 22:06:00
110286
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar, 1763 FWôF, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.62 g
Literatura: Kahnt 541 b - bez sygnatury pod popiersiem króla, Schnee 1047, Dav. 2676

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 421

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 500 zł